Faq

خدمات قابل مشاوره مدیریت شرکت ره آورد در سه حوزه آموزش، پژوهش و مشاوره قابل ارائه است. همچنین  این شرکت در زمینه خدمات راهکار مدیریت اقدام به تولید داشبوردها و سیستم های اطلاعات مدیریت می نماید.
شرکت بهین ره آورد بهبود بر این باور است که سیستم های اطلاعات و داشبورد مدیریت به علت اهمیت و جایگاه کلیدی آن در سازمان نیازمند سفارشی سازی جهت تطابق هرچه بیشتر با خواسته مشتری است. به همین جهت مشتریان محترم می توانند با ارائه درخواست خود در خصوص هر یک از این سیستم ها فرایند تهیه آن را به صورت جداگانه جویا شوند.
حوزه های تولید نرم افزار در این شرکت بسیار گسترده بوده اما به طور کلی این حوزه ها شامل مدیریت استراتژیک، مدیریت دانش، نو آوری و فناوری، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت نگهداری و تعمیرات، مدیریت بحران و مدیریت لجستیک می باشد.
تمرکز شرکت در حوزه آموزش برگزاری دوره های تخصصی جدید و نوآورانه است. هدف از ارائه این آموزش ها توانمندسازی هدفمند مخاطبین برای حوزه های کلیدی مدیریت کسب و کار می باشد.


نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

تماس با ما

 

دفتر مرکزی: خراسان رضوی، مشهد، میدان آزادی، دانشگاه فردوسی، درب شرقی (حاشیه بزرگراه شهید کلانتری)، مرکز رشد واحدهای فناور (شماره 4)، واحد 415، تلفکس: 38690086-051

JoomShaper