ارائه دهنده خدمات پژوهشی کاربردی

شرکت «بهیــن ره‌­آورد بهبــود»، با هدف بهبود عملکرد صنایع و سازمان­‌ها در راستای کاهش هزینه­‌ها و مدیریت منابع، توسط روش­‌های به­‌روز علمی و اقتصادی حاکم در جهان، فعالیت خود را آغاز نموده است و با در اختیار داشتن جمعی از مشاوران و مهندسین متخصص در زمینه­‌های طراحی، پیاده‌سازی ونگهداری انواع سیستم­‌های نوین مدیریتی و مهندسی و همکاری با خبرگان دانشگاهی بر آن است تا با مطالعه­، برنامه­‌ریزی، سازماندهی و کنترل در جهت حرکت به سمت مدیریت و بهبود بهره­‌وری صنایع و سازمان­‌ها، گام بردارد.

اين شركت با درک کامل نیازها و معضلات سازمان­‌های ایرانی، پس از بررسي و شناخت وضعيت فعلي مشتريان، اقدام به ارائه راهكارهاي بهبود و اصلاح در قالب خدمات مدیریتی و مهندسی با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان (مثلث طلايي) می‌نماید. همچنین، با توجه به توان فنی و مدیریتی کارکنان خود همواره در راستای دستیابی به آخرین روش­‌های روز در زمینه­‌های کاری خود قرار داشته و با ارائه خدمات و راهکارهای جدید به مشتریان، سعی بر افزایش رضایت‌مندی مشتریان و جذب بازارهای جدید دارد.

از آن جا که همکاری با گروه­‌های متخصص لازمه مدیریت نوین است، این مجموعه پس از کسب تجارب ارزشمند در پروژه­‌های متعدد و تکمیل گروه مشاورین و کارشناسان خود، اقدام به گسترش خدمات مدیریتی و مهندسی در زمینه­‌های مختلف مدیریتی و بطور تخصصی در سه حوزه‌ی آموزش، پژوهش و مشاوره نموده است. رویکرد شرکت «بهین ره­‌آورد بهبود» در ارائه خدمات پژوهشی بدین شرح است:

- مسئله­‌یابی با استفاده از مدل­‌سازی از متغیرهای کلیدی حاصل می­‌شود.

- تبیین ابعاد مسئله از طریق تعامل با مشتری (کارفرما)، ممکن است.

- اجرای پژوهش­‌های سازمانی باید در راستای حل مشکلات مدیران باشد.

- تدوین برنامه تغییر و تحول سازمانی باید بصورت تعاملی و با همکاری مدیران انجام گیرد.

- در اجرای برنامه­‌ی تحول، مشاور در صورت نیاز در کنار مدیران و مجریان خواهد بود.

- مشاور در فاز ارزیابی نتایج حاصل از اجرای برنامه تحول، همراه مجریان می­‌باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

تماس با ما

 

دفتر مرکزی: خراسان رضوی، مشهد، میدان آزادی، دانشگاه فردوسی، درب شرقی (حاشیه بزرگراه شهید کلانتری)، مرکز رشد واحدهای فناور (شماره 4)، واحد 415، تلفکس: 38690086-051

JoomShaper