Rahavard Hard Disaster Management System

سیستم مدیریت بحران های سخت ره آورد

«سیستم مدیریت بحران های سخت ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت بحران ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Route Planning System

سیستم برنامه ریزی مسیر ره آورد

«سیستم برنامه ریزی مسیر ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت لجستیک ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Technology Management System

سیستم مدیریت فناوری ره آورد

«سیستم مدیریت فناوری ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت دانش، نوآوری و فناوری ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Customer Satisfaction Management System

سیستم سنجش رضایتمندی مشتریان ره آورد

«سیستم سنجش رضایتمندی مشتریان ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت ارتباط با مشتریان ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Maintenance Planning System

سیستم برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات ره آورد

«سیستم برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت نگهداری و تعمیرات ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

آموزش‌های تخصصی

شرکت «بهیـن ره‌آورد بهبـود» با در اختیار داشتن جمعی از اساتید برجسته دانشگاهی و نخبگان صنعتی، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و کاربردی در سازمان‌ها و صنایع می‌نماید.

پژوهش‌های کاربردی

شركت «بهیـن ره‌آورد بهبـود» با توجه به توان فنی و مدیریتی کارکنان خود، همواره اقدام به اجرای پژوهش‌های کاربردی با توجه به آخرین روش‌های روز در زمینه‌های کاری خود نموده است.

راهکارهای مدیریتی

شركت «بهیـن ره‌آورد بهبـود» با درک کامل نیازها و معضلات سازمان‌های ایرانی، پس از بررسي و شناخت وضعيت فعلي مشتريان، اقدام به ارائه راهكارهای بهبود و اصلاح در قالب خدمات مدیریتی و مهندسی با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان می‌نماید.

داشبورد مدیریتی

شرکت «بهیــن ره‌آورد بهبــود»، با هدف بهبود عملکرد صنایع و سازمان‌ها در راستای کاهش هزینه‌ها و مدیریت منابع، اقدام به طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری انواع سیستم‌های نوین مدیریتی در قالب بسته‌های نرم‌افزاری می‌نماید.

جلسه رونمایی از سامانه رتبه‌بندی کتابخانه‌های عمومی سه شنبه 30 دی ماه 1399 با حضور جناب آقای مهندس ادریس مظلوم‌زاده، مدیرعامل شرکت دانش­بنیان بهین ره‌آورد بهبود و جناب آقای دکتر سالاری، دانشیار گروه مهندسی صنایع دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان مجریان طرح و دبیرکل و معاونین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در کتابخانه مرکزی پارک‌شهر تهران برگزار شد.

 

 

امین متولیان، معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در ابتدای این نشست با اشاره به ضرورت‌های طرح پژوهشی رتبه‌بندی کتابخانه‌های عمومی گفت: در ماه‌های ابتدایی حضور در نهاد، یکی از دغدغه‌های مهم نظام رتبه بندی و امتیاز دهی به کتابخانه‌های عمومی و به تبع آن میزان بهره‌گیری کتابخانه‌های از امکانات بود. با اینکه زحمات بسیاری برای تدوین و استقرار نظام درجه‌بندی در نهاد صورت گرفته بود، اما این نظام دارای نقاط ضعفی جدی بود که در بازدیدها، جلسات کارشناسی و گزارش‌های مختلف خودنمایی می‌کرد.


 

متولیان تصریح کرد: بر اساس این دغدغه‌ها و همچنین نقایصی که در این مسیر وجود داشت، ضرورت بازنگری در نظام رتبه‌بندی کتابخانه‌ها مطرح شد که در نهایت این دغدغه  در سال ۱۳۹۷ در قالب بخشی از نظام مسائل نهاد از طریق سیستم فراخوان پژوهش ارائه شد که در ادامه از میان پیشنهاده‌های دریافت شده، پیشنهاده شرکت دانش­بنیان بهین ره‌آورد بهبود و گروه مهندسی صنایع دانشکده فنی مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد با اجرای آقایان دکتر سالاری و مهندس مظلوم­زاده، به عنوان پیشنهاده برگزیده معرفی شد و برای اجرای آن قبول زحمت کردند.

متولیان در ادامه گفت: جا دارد از مجری این طرح پژوهشی تشکر کنم به واسطه اینکه این طرح را بسیار به موقع، منظم و دغدغه‌مند پیش بردند و امروز این آمادگی وجود دارد که با اتمام مراحل آزمایشی طرح، آن را در کتابخانه‌های سراسر کشور اجرا  کنیم.

 

در ادامه این نشست ادریس مظلوم­زاده، مدیرعامل شرکت دانش­بنیان بهین ره‌آورد بهبود نیز در ارتباطی تصویری به تشریح ابعاد فنی این سامانه پرداخت و گفت: مهمترین اصلی که در طراحی سامانه رتبه‌بندی کتابخانه‌های عمومی رعایت شده، اصل ساده‌سازی است به طوری که تمام کاربران بتوانند به راحتی با سامانه در تعامل باشند تا روند رتبه‌بندی به سرعت انجام شود. در این سامانه از دو سامانه اصلی مدیریت کاربران و مدیریت عملکرد استفاده شده که هرکدام فرایندها و قابلیت پویای خاص خود را دارند.

در سامانه مدیریت عملکرد امکان ارزیابی و اجرای مدل ریاضی رتبه‌بندی کتابخانه‌ها فراهم شده است که انواع گزارش‌های مدیریتی را به صورت پویا برای مدیران فراهم می‌آورد.

 

در ادامه این نشست مجید سالاری از دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان مجری طرح پژوهشی رتبه‌بندی کتابخانه‌های عمومی که به صورت مجازی در این نشست حاضر شده بود، درباره این طرح اظهار کرد: با توجه به گستردگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به لحاظ تعدد کتابخانه‌ها، کتابداران و کارکنان و مخاطبان، لازم بود که ارزیابی دقیقی از عملکرد کتابخانه‌های عمومی داشته باشیم. به همین دلیل جلسات متعددی در تهران و مشهد با کارشناسان مربوطه در نهاد داشتیم. مطالعات گسترده‌ای انجام شد که در نهایت حدود ۲۱۰ معیار برای رتبه بندی کتابخانه‌های شناسایی شد که برخی از آنها کمی و برخی دیگر کیفی بودند.

سالاری درباره قابلیت‌های این سامانه نیز توضیح داد: سامانه طراحی شده یک سامانه پویا است که قابلیت‌هایی چون ارزیابی و رتبه بندی کتابخانه‌های هم درجه، تغییر و ارتقاء شاخص‌های مختلف ارزیابی در مقاطع زمانی مختلف، استفاده از نظر خبرگان در رتبه‌بندی و در نهایت تحلیل نتایج و ارائه نتایج ضعف و قوت کتابخانه‌ها در مقایسه با یکدیگر است که این سامانه را بسیار کاربردی می‌کند.

 

لینک خبر:

https://iranpl.ir/news/26547

https://www.irna.ir/news/84192694

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

بسته نرم‌افزاری مدیریت لجستیک ره‌آورد

بسته نرم‌افزاری مدیریت لجستیک ره‌آورد (RLM) با هدف مدیریت جریان کالا، اطلاعات و یا هر نوع منابع دیگر مانند انرژی یا انسان‌ها بین محل تولید یا محل موجودی تا نقطه مصرف یا مورد نیاز و برای برآورده کردن نیازهای مصرفی طراحی گردیده است. این بسته نرم‌افزاری قادر به یکپارچه‌سازی اطلاعات، مدیریت حمل و نقل، مدیریت موجودی کالا، انبارداری، جابجایی کالا و بسته‌بندی می‌باشد.

ادامه مطلب

 

 

 

 

بسته نرم‌افزاری مدیریت نگهداری و تعمیرات ره‌آورد

بسته نرم‌افزاری مدیریت نگهداری و تعمیرات ره‌آورد (RMM)، با هدف بهینه کردن و افزایش راندمان جریان تولید و خدمات طراحی گردیده است. RMM، بسـتـه­‌ی نرم­‌افــزاری قدرت­مندی است که به مثابه­‌ی موتور اصلی برنامه­‌های مدیریت نگهداری جامع عمل نموده و با استقرار مناسب آن نگهداری و تعمیرات از حالت انفعالی خارج شده و حالت پویا و خودجوش بخود می­‌گیرد و در نتیجه علاوه بر کاهش هزینه­‌ها، بهره­‌وری سازمان را نیز بالا می­‌برد.

ادامه مطلب

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری ره‌آورد

اين روزها، مهم‌­ترين چالش پيش روي هر سازمان اقتصادي، افزايش فروش است. در شرايط دشوار رقابت، ارتباط به­‌هنگام و سازمان يافته با مشتريان، مناسب­‌ترين راه افزايش فروش و در عين حال کاهش هزينه­‌هاست. سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به دست اندرکاران فروش امکان مي­‌دهد که بر تمامي مراحل گوناگون فرآيند فروش، مديريت کنند و گام به گام و لحظه به لحظه از اولين تماس تا تأمين رضايت مشتري با وي ارتباط سازنده داشته باشند.

ادامه مطلب

نرم‌افزار برنامه‌ریزی احتیاجات مواد ره‌آورد

سیستم برنامه‌ریزی احتیاجات مواد (MRP I)، مواد اولیه برای تولید محصول را از قبل از ورود به کارخانه (سفارش) تا زمانی که آماده برای شروع فرایند تولید می‌شوند، تحت کنترل قرار می­‌دهد. از اهداف اصلی این سیستم می‌توان به کنترل سطح موجودی مواد اولیه، به حداقل رساندن هزینه‌های ناشی از نگهداری موجودی مواد اولیه مصرفی و نیز بالا بردن ضریب اطمینان سیستم كنترل موجودی مواد اولیه مصرفی از جنبه مواجه نشدن جریان تولید با حالت كمبود نام برد.

ادامه مطلب

 نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع تولید ره‌آورد

سیستم برنامه‌ریزی منابع تولید (MRP II)، نرم­‌افزاری است که برای مدیریت یک فرآیند تولید بکار گرفته می‌شود. هدف این سیستم کاهش نقدینگی مورد نیاز برای یک سازمان تولیدکننده، می‌باشد و بدین ترتیب سود حاصل از سرمایه‌گذاری را افزایش می­‌دهد. در سازمان‌های تولید کننده مبالغ هنگفتی از نقدینگی در انبارسازی قطعات در حین ساخت و در انتظار برای مونتاژ شدن درگیر می‌شوند. برنامه‌ریزی منابع تولید، سعی در به حداقل رساندن این نقدینگی دارد.

ادامه مطلب

اخبار

به باشگاه مشاوران مدیریت بپیوندید !

جامع ترین بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع و مدیریت

برای شروع کلیک کنید

تماس با ما

 

دفتر مرکزی: خراسان رضوی، مشهد، میدان آزادی، دانشگاه فردوسی، درب شرقی (حاشیه بزرگراه شهید کلانتری)، مرکز رشد واحدهای فناور (شماره 4)، واحد 415، تلفکس: 38690086-051

JoomShaper