Rahavard Hard Disaster Management System

سیستم مدیریت بحران های سخت ره آورد

«سیستم مدیریت بحران های سخت ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت بحران ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Route Planning System

سیستم برنامه ریزی مسیر ره آورد

«سیستم برنامه ریزی مسیر ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت لجستیک ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Technology Management System

سیستم مدیریت فناوری ره آورد

«سیستم مدیریت فناوری ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت دانش، نوآوری و فناوری ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Customer Satisfaction Management System

سیستم سنجش رضایتمندی مشتریان ره آورد

«سیستم سنجش رضایتمندی مشتریان ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت ارتباط با مشتریان ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

Rahavard Maintenance Planning System

سیستم برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات ره آورد

«سیستم برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات ره آورد» به عنوان یکی از اجزای بسته نرم افزاری «مدیریت نگهداری و تعمیرات ره آورد» قابلیت های گسترده ای را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ادامه مطلب

آموزش‌های تخصصی

شرکت «بهیـن ره‌آورد بهبـود» با در اختیار داشتن جمعی از اساتید برجسته دانشگاهی و نخبگان صنعتی، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و کاربردی در سازمان‌ها و صنایع می‌نماید.

پژوهش‌های کاربردی

شركت «بهیـن ره‌آورد بهبـود» با توجه به توان فنی و مدیریتی کارکنان خود، همواره اقدام به اجرای پژوهش‌های کاربردی با توجه به آخرین روش‌های روز در زمینه‌های کاری خود نموده است.

راهکارهای مدیریتی

شركت «بهیـن ره‌آورد بهبـود» با درک کامل نیازها و معضلات سازمان‌های ایرانی، پس از بررسي و شناخت وضعيت فعلي مشتريان، اقدام به ارائه راهكارهای بهبود و اصلاح در قالب خدمات مدیریتی و مهندسی با بالاترین کیفیت، کمترین هزینه و کوتاه‌ترین زمان می‌نماید.

داشبورد مدیریتی

شرکت «بهیــن ره‌آورد بهبــود»، با هدف بهبود عملکرد صنایع و سازمان‌ها در راستای کاهش هزینه‌ها و مدیریت منابع، اقدام به طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری انواع سیستم‌های نوین مدیریتی در قالب بسته‌های نرم‌افزاری می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، با حضور مسئولین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، آیین افتتاح طرح پژوهشی و نرم افزاری «طراحی و استقرار نظام رتبه بندی کتابخانه‌های عمومی کشور» در دانشگاه فردوسی مشهد مقدس برگزار شد. این طرح بین نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و دانشگاه فردوسی مشهد با نمایندگی دکتر مجید سالاری (عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد) به‌عنوان مجری علمی و با مشارکت شرکت بهین ره‌آورد بهبود (مستقر در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد)، اجرایی شده و مسئولان طرح تا شش ماه آینده می‌بایست تحقیقات لازم را انجام  داده و مدل مربوطه را بر اساس استانداردهای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ارائه دهند.

پیش از این دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بر اساس نیازهای پژوهشی مورد نیاز، با انتشار فراخوانی از محققان و پژوهشگران از شخصیت‌های حقوقی (دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و ...) و حقیقی (پژوهشگران و دانشوران) دعوت نموده تا پیشنهادهای خود را مطابق درخواست پیشنهاده های اعلام‌شده تا پانزدهم آذرماه ۱۳۹۷ از طریق سامانۀ «مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور» ارسال کنند. در جلسه شورای عالی پژوهش نهاد، ۱۱ پیشنهاده تصویب شد و  از میان ۱۸ عنوان و ۸۶ پیشنهاده پژوهشی، تعداد ۲ پیشنهاده از استان خراسان رضوی برگزیده شد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی در این جلسه گفت: طرح پژوهشی به سفارش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از امروز آغاز می‌شود و تا شش ماه آینده نتایج این طرح در اختیار نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور قرار می‌گیرد. حجت الاسلام سبزیان ادامه داد: در سال‌های گذشته با سیاست نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتابخانه‌ها محور فعالیت‌های پژوهشی شده‌اند و شاهد عملیاتی شدن بسیاری از پژوهش‌هایی هستیم که در این  مدت در فضاهای علمی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و امروز مبنای عمل نهاد کتابخانه‌ها در سیاستگذاری و مدیریت، کتابخانه‌ها هستند.

دکتر مجید سالاری، استاد دانشگاه فردوسی مشهد نیز در ادامه این جلسه به ارائه طرح پژوهشی طراحی و استقرار نظام رتبه بندی کتابخانه‌های عمومی کشور پرداخت.

سالاری با اشاره به فعالیت بیش از ۳۴۰۰ کتابخانه عمومی نهادی و مشارکتی در سطح کشور با بیش از ۷ هزار کارمند و دو میلیون جامعه مخاطب گفت: این آمار و ارقام نشان دهنده اهمیت برنامه ریزی در حوزه کتابخانه‌های عمومی است. در حال حاضر رتبه بندی کتابخانه‌های عمومی کشور بر اساس معیارهایی مانند زیربنا و تعداد اعضای فعال است که بر این اساس کتابخانه‌ها به ۹ سطح درجه بندی می‌شوند. سالاری تاکید کرد: هر ساله بر اساس میزان عضو فعال، این درجه بندی تغییر می‌کند که در عمل این نوع درجه بندی دارای اشکالات اساسی است و اساس پژوهش انجام شده تلاش برای ایجاد شاخص‌های جدید و بیشتر برای ارزیابی و درجه بندی کتابخانه‌ها است.

وی با اشاره به استفاده از مدل حل پوششی داده‌ها در طول انجام این پژوهش، گفت: در این پژوهش ۱۱۰ معیار برای ارزیابی و رتبه بندی در کتابخانه‌ها بررسی شده است.

لازم به ذکر است که با مشارکت شرکت بهین ره‌آورد بهبود، طرح مذکور در قالب مدل‌های برنامه ریزی ریاضی طراحی شده و سپس به صورت یک سامانه تحت وب توسعه خواهد یافت.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

بسته نرم‌افزاری مدیریت لجستیک ره‌آورد

بسته نرم‌افزاری مدیریت لجستیک ره‌آورد (RLM) با هدف مدیریت جریان کالا، اطلاعات و یا هر نوع منابع دیگر مانند انرژی یا انسان‌ها بین محل تولید یا محل موجودی تا نقطه مصرف یا مورد نیاز و برای برآورده کردن نیازهای مصرفی طراحی گردیده است. این بسته نرم‌افزاری قادر به یکپارچه‌سازی اطلاعات، مدیریت حمل و نقل، مدیریت موجودی کالا، انبارداری، جابجایی کالا و بسته‌بندی می‌باشد.

ادامه مطلب

 

 

 

 

بسته نرم‌افزاری مدیریت نگهداری و تعمیرات ره‌آورد

بسته نرم‌افزاری مدیریت نگهداری و تعمیرات ره‌آورد (RMM)، با هدف بهینه کردن و افزایش راندمان جریان تولید و خدمات طراحی گردیده است. RMM، بسـتـه­‌ی نرم­‌افــزاری قدرت­مندی است که به مثابه­‌ی موتور اصلی برنامه­‌های مدیریت نگهداری جامع عمل نموده و با استقرار مناسب آن نگهداری و تعمیرات از حالت انفعالی خارج شده و حالت پویا و خودجوش بخود می­‌گیرد و در نتیجه علاوه بر کاهش هزینه­‌ها، بهره­‌وری سازمان را نیز بالا می­‌برد.

ادامه مطلب

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری ره‌آورد

اين روزها، مهم‌­ترين چالش پيش روي هر سازمان اقتصادي، افزايش فروش است. در شرايط دشوار رقابت، ارتباط به­‌هنگام و سازمان يافته با مشتريان، مناسب­‌ترين راه افزايش فروش و در عين حال کاهش هزينه­‌هاست. سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به دست اندرکاران فروش امکان مي­‌دهد که بر تمامي مراحل گوناگون فرآيند فروش، مديريت کنند و گام به گام و لحظه به لحظه از اولين تماس تا تأمين رضايت مشتري با وي ارتباط سازنده داشته باشند.

ادامه مطلب

نرم‌افزار برنامه‌ریزی احتیاجات مواد ره‌آورد

سیستم برنامه‌ریزی احتیاجات مواد (MRP I)، مواد اولیه برای تولید محصول را از قبل از ورود به کارخانه (سفارش) تا زمانی که آماده برای شروع فرایند تولید می‌شوند، تحت کنترل قرار می­‌دهد. از اهداف اصلی این سیستم می‌توان به کنترل سطح موجودی مواد اولیه، به حداقل رساندن هزینه‌های ناشی از نگهداری موجودی مواد اولیه مصرفی و نیز بالا بردن ضریب اطمینان سیستم كنترل موجودی مواد اولیه مصرفی از جنبه مواجه نشدن جریان تولید با حالت كمبود نام برد.

ادامه مطلب

 نرم‌افزار برنامه‌ریزی منابع تولید ره‌آورد

سیستم برنامه‌ریزی منابع تولید (MRP II)، نرم­‌افزاری است که برای مدیریت یک فرآیند تولید بکار گرفته می‌شود. هدف این سیستم کاهش نقدینگی مورد نیاز برای یک سازمان تولیدکننده، می‌باشد و بدین ترتیب سود حاصل از سرمایه‌گذاری را افزایش می­‌دهد. در سازمان‌های تولید کننده مبالغ هنگفتی از نقدینگی در انبارسازی قطعات در حین ساخت و در انتظار برای مونتاژ شدن درگیر می‌شوند. برنامه‌ریزی منابع تولید، سعی در به حداقل رساندن این نقدینگی دارد.

ادامه مطلب

اخبار

به باشگاه مشاوران مدیریت بپیوندید !

جامع ترین بانک اطلاعاتی مهندسی صنایع و مدیریت

برای شروع کلیک کنید

تماس با ما

 

دفتر مرکزی: خراسان رضوی، مشهد، میدان آزادی، دانشگاه فردوسی، درب شرقی (حاشیه بزرگراه شهید کلانتری)، مرکز رشد واحدهای فناور (شماره 4)، واحد 415، تلفکس: 38690086-051

JoomShaper